Ozil progovorio o mogućem odlasku

Izvor: Sportske.net, 27.Apr.2016, 15:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ozil progovorio o mogućem odlasku

Mesut Ozil je navodno bio na meti Fenerbahčea i Bajerna iz Minhena, ali od toga neće biti ništa.

Mesut Ozil je ove sezone možda i najbolji fudbaler Arsenala, ima 18 asistencija na svom kontu, ali nije imao dobru podršku kada je to bilo najpotrebnije.

Pominjala se mogućnost da ode na kraju ove sezone, navodno su za njegove usluge zainteresovani Bajern i Fenerbahče, ali od toga neće biti ništa.

To je potvrdio i Mesut Ozil.


>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net <<
"Nema potrebe za žurbom kada se radi o novom ugovoru. Imam još dve godine ugovora, videćemo sve kada se završi ova sezona."
, rekao je on.

O odlasku u Tursku nije hteo previše da govori, ali je naveo jedan detalj koji će se svideti navijačima Arsenala.



"Možda i završim svoju karijeru u Engleskoj
", rekao je reprezentativac Nemačke.
Pogledaj vesti o: Turska

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.