Nindža pao u zaborav, nova šansa u Turskoj?

Izvor: Sportske.net, 06.Sep.2020, 15:51

"Nindža" pao u zaborav, nova šansa u Turskoj?

Kod Kontea nema mesta.

Rađa Naingolan je leta 2018. godine stigao u Inter sa epitetom jednog od najboljih veznih igrača u Seriji A, plaćen je čak 38 miliona evra Romi.

U prvoj sezoni u klubu je bio solidan, sedam golova na 36 nastupa, a onda je došao Konte, koji nije video Belgijanca u svojim planovima.

Popularni "Nindža" je na kraju zavšrio u Kaljariju na pozajmici, u klubu u kojem je svoje ime i stavio na fudbalsku mapu Evrope.

Sve >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << do prekida sezone, čini se, igrao je jako dobro i bio je pravi motor Kaljarija, koji je dugo bio najprijatnije iznenađenje lige.

U finišu sezone je ipak, zajedno sa timom sa Sardinije, pokvratio utisak, ali sakupio je 29 nastupa u svim takmičenjima, postigao je šest pogodaka i bio je proglašen za najboljeg igrača Serije A u novembru.

Nažalost, ni te dobre partije nisu kupile Kontea, Belgijanac je na izlaznim vratima kluba, a dva tima pokazala su interesovanje za njegove usluge.

Turski Galatasaraj se raspitivao za "Nindžu", voljni su da ga dovedu na pozajmicu sa pravom otkupa, ali "Neroazuri" traže 18 miliona evra i žele odmah da ga prodaju.

U igri je ponovo i Kaljari, predsednik Đulini radi na tome da vezistu ponovo vrati na Sardiniju.

Videćemo kako će se sve završiti, Naingolan sada ima 32 godine, karijera mu je već neko vreme u padu, prava je šteta što nakon blistavog perioda u Romi nije uspeo da se snađe ne "Meaci".
Pogledaj vesti o: Fudbal

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.