Fenerbahče želi u timu tandem Jovetić - Krkić

Izvor: B92, 13.Apr.2017, 13:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fenerbahče želi u timu tandem Jovetić - Krkić

Turski Fenerbahče planira da naredne sezone u napadu spoji tandem Bojan Krkić - Stevan Jovetić, piše “Milijet”.

Fenerbahče želi Jovetića prvo na pozajmicu zbog problema sa finansijskim fer-plejom, nudi mu platu od četiri miliona godišnje, ali bivši napadač Partizana navodno traži milion više.

Veruje se da razlike nisu nepremostive jer je klub iz Istanbula jako zainteresovan i spreman je da Interu da tri miliona evra samo za jednogodišnju pozajmicu, >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << sa opcijom otkupa na kraju naredne sezone.

Jovetić je trenutno na pozajmici u Sevilji, imao je odlične partije, među kojima je gol Real Madridu na debiju, ali je uglavnom na klupi pored trenera Horhea Sampaolija.

Sevilja ima mogućnost da na leto otkupi ugovor Jovetića za 14 miliona evra, najverovatnije neće to učiniti, što želi da iskoristi Fenerbahče.

Kod Krkićevog transfera situacija je mnogo lakša za "kanarince" jer se nije proslavio na pozajmici u Majncu, a ni Stouk nema nameru da ga zadrži.
Pogledaj vesti o: Turska

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.