Erdogan otputovao iz Srbije

Izvor: N1 televizija, 11.Okt.2017, 20:58   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Erdogan otputovao iz Srbije

Predsednik Turske Redžep Tajip Erdogan je napustio Srbiju, čime je i zvanično završena njegova dvodnevna poseta Beogradu i Novom Pazaru.

Turski predsednik i brojna delegacija te zemlje imali su niz bilateralnih sastanaka sa najvišim srpskim zvaničnicima, juče su boravili u Beogradu, a ranije danas u Novom Pazaru.

Tokom posete, Erdogan je izjavio >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << je da je Srbija ključna zemlja na Balkanu i da očekuje da se godišnja trgovinska razmena između dve države poveća na 1,2 milijarde dolara, sa 870 miliona dolara, koliko je iznosila prošle godine.

Nastavak na N1 televizija...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.