Dikson produžio ugovor sa Fenerbahčeom

Izvor: B92, 14.Jan.2017, 11:11   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dikson produžio ugovor sa Fenerbahčeom

Turski Fenerbahče produžio je ugovor sa bekom Bobijem Diksonom na još dve sezone.

Dikson, koji je uzeo tursko državljanstvo pod imenom Ali Muhamed, ove sezone prosečno beleži 11,5 poena uz 3,1 asistenciju i 2,6 skokova po utakmici u Evroligi.

Istanbulski tim je u četvrtak poražen od Crvene zvezde, a s kojom uz Darušafaku deli 6-8. mesto u takmičenju sa po devet pobeda iz 17 utakmica.
>> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<
Dikson je ugovor sa Fenerom produžio istog dana kada je tim Željka Obradovića doveo centra Entonija Beneta, nekada prvog pika sa NBA drafta.

Ima 33 godine, studirao je na univerzitetu Troj, a tokom karijere je igrao za Sent Etjen, Gravelin, Beneton Trevizo, Le Man, ASVEL, Brindisi, Dižon i Pinar Karšijaku, pre dolaska u Fener 2015.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.