Bašakšehir se opet baškari na vrhu (VIDEO)

Izvor: MozzartSport.com, 24.Dec.2017, 17:43   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U malom istanbulskom derbiju pala je Kasimpaša - 2:1

Bašakšehir ponovo kolo vodi u turskoj Superligi posle pobede u gostima od 2:1 nad istanbulskim rivalom Kasimpašom u utakmici 17. kola.

Ovo je Bašakšehiru bila treća uzastopna pobeda u nacionalnom šampionatu i sada je opet pretekao Fenerbahče na liderskoj poziciji.

ŠOU U TURSKOJ! LUČO IBANJEZ PUCAO U SVOJE, TRABZON TRAŽIO NEPOSTOJEĆI GOL (VIDEO)

Strelac pobedonosnog gola >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << za Bašakšehir bio je brazilski vezista Marsio Mosoro 20 minuta pre kraja utakmice.

Gostujuća ekipa sjajno je počela utakmicu i već u trećem minutu je kapiten Bašakšehira Edin Višća zatresao protivničku mrežu.

Nadu domaćih navijača na stadionu Redžep Tajip Erdogan probudio je Vejsel Sari pogotkom dva minuta pre isteka prvog poluvremena, ali je to bilo sve od Kasimpaše.

TURSKA 1 - 17. KOLO