
Izvor: Blic, 14.Sep.2020, 15:19
"OPTUŽBE SU NEUMESNE" Putin prvi put progovorio o TROVANJU NAVALJNOG
Ruski predsednik Vladimir Putin rekao je danas u telefonskom razgovoru sa francuskim predsednikom Emanuelom Makronom da su "neumesne" neosnovane optužbe protiv Rusije o navodnom trovanju ruskog opozicionog političara Alekseja Navaljnog, saopštio je Kremlj.
Pogledaj vesti o: Vladimir Putin
Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti
MAKRON IZRAZIO ZABRINUTOST OKO NAVALJNOG I POZVAO PUTINA: Odgovor ruskog predsenika je bio brz i oštar!
Izvor: Kurir, 14.Sep.2020
Ruski predsednik Vladimir Putin je u telefonskom razgovoru predsedniku Francuske Emanuelu Makronu rekao da su neutemeljene optužbe protiv Rusije u vezi sa hospitalizacijom Alekseja Navaljnijeg neprimerene, navodi se u saopštenju Kremlja.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.