
Izvor: Blic, 13.Feb.2025, 13:09
GRČIĆ I PAPIĆ U TUŽILAŠTVU Počelo saslušanje zbog milionske prevare za EPS: Oštetili preduzeće za oko MILION EVRA!
Milorad Grčić, bivši direktor EPS i aktuelni predsednik opštine Obrenovac, koji je juče uhapšen u velikoj akciji Višeg javnog tužilaštva u Beogradu i policije u borbi protiv korupcije, priveden je na saslušanje u beogradsku Palatu pravde, potvrđeno je za "Blic".
Pogledaj vesti o: EPS
Povezane vesti
Tužilaštvo zatražilo pritvor za Grčića i još trojicu osumnjičenih u slučaju EPS-a
Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 13.Feb.2025
Više javno tužilaštvo (VJT) u Beogradu predložilo je danas da gradonačelniku Obrenovca i bivšem v.d. direktora EPS-a Miloradu Grčiću i još trojici od ukupno 14 osumnjičenih za malverzacije u tom preduzeću bude određen pritvor.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.