TOMA NIKOLIĆ S GRIZLOVOM

Izvor: Kurir, 24.Sep.2011, 07:59   (ažurirano 02.Apr.2020.)

TOMA NIKOLIĆ S GRIZLOVOM

BEOGRAD - SNS i DSS u Moskvi. Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav Nikolić sastao se sinoć u Moskvi s predsednikom Jedinstvene Rusije Borisom Grizlovom i razgovarao o jačanju privredne saradnje dve zemlje.

BEOGRAD - SNS i DSS u Moskvi.

Predsednik Srpske napredne stranke (SNS) Tomislav >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Nikolić sastao se sinoć u Moskvi s predsednikom Jedinstvene Rusije Borisom Grizlovom i razgovarao o jačanju privredne saradnje dve zemlje.

- Privredna saradnja Srbije sa Rusijom zapostavljena je u odnosu na političku. Treba da radimo na utvrđivanju principa za potpunu ekonomsku saradnju, koja će posle izbora u Srbiji i Rusiji biti korisna za oba naroda, a posebno za srpski, i da iskoristimo sporazum o slobodnoj trgovini od pre 11 godina koji omogućava Srbiji da u Rusiju izvozi bez carine - izjavio je Nikolić, koji u Moskvi prisustvuje dvodnevnom kongresu Jedinstvene Rusije.

U Rusiju je otputovala i delegacija DSS sa Vojislavom Koštunicom na čelu. Prema saznanjima Kurira, u Rusiju je otišao i predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, koji će s liderom naprednjaka razgovarati u ruskoj prestonici.

(G. R.)
Pogledaj vesti o: Tomislav Nikolić

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.