Izvor: Deutsche Welle, 15.Nov.2012, 09:53 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Zašto je BiH ostala bez glasa u UN?
Za novu blamažu BiH na međunarodnoj političkoj sceni, odgovornost, po svemu sudeći, snose članovi Predsedništva Bosne i Hercegovine koji nisu mogli da se dogovore o nastupu predstavnika te zemlje u Savetu bezbednosti.
Povezane vesti
Krivicom Predsjedništva BiH ostala bez glasa u UN
Izvor: Nezavisne Novine, 15.Nov.2012
SARAJEVO - Za novu blamažu BiH na međunarodnoj političkoj sceni, odgovornost, po svemu sudeći, snose članovi Predsjedništva Bosne i Hercegovine koji se nisu mogli dogovoriti o istupu predstavnika ove zemlje u Savjetu bezbjednosti.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.


















