Izvor: Glas javnosti, 29.Mar.2010, 15:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Voz u Zenici udario dvoje
SARAJEVO - Dve osobe zadobile su povrede opasne po život u nesreći koja se dogodila u Zenici, preneli su danas sarajevski mediji.
Mladića i devojku kasno sinoć udarila je lokomotiva međunarodnog brzog voza broj 259, koji saobraća na relaciji Budimpešta - Sarajevo na lokalitetu Ušće u Zenici.
Identitet povređenih nije utvrđen, a poznato je samo da je reč o mlađim osobama, javila je televizija Federacije BiH.
Teško povređeni su neposredno posle nesreće prebačeni u bolnicu u Zenici, a njihovo zdravstveno stanje je izuzetno teško.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Glas javnosti. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Glas javnosti. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.








