Izvor: B92, 17.Jun.2003, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
"Više od 250 uhapšenih u Teheranu"
Teheran -- Više od 250 osoba je uhapšeno u ponedeljk uveče tokom demonstracija u Teheranu, izjavio je zamenik ministra unutrašnjih poslova Asgar Ahmadi. "U novim nemirima je uhapšeno više od 250 osoba. Oko 35 odsto njih su kontrarevolucionari ili protuve", rekao je Ahmadi i dodao da su "svi uhapšeni, osim tih 35 odsto, oslobođeni", javila je iranska državna agencija Irna. Ahmadi je dodao da su kontrarevolucionari pokušali da iskoriste studentske demonstracije protiv privatizacije univerziteta, ali da su se studenti od njih ogradili.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.











