VIŠE NIJE HTELA DA ODGOVARA NA PITANJA: Predsednica opštine u Santjagu pobegla od novinara dok je davala intervju! Oni krenuli da je jure! (VIDEO)

Izvor: Kurir, 08.Nov.2019, 11:38   (ažurirano 02.Apr.2020.)

VIŠE NIJE HTELA DA ODGOVARA NA PITANJA: Predsednica opštine u Santjagu pobegla od novinara dok je davala intervju! Oni krenuli da je jure! (VIDEO)

Jedna od odlika političara širom sveta jeste da ponekad izbegavaju nezgodna pitanja novinara, no moglo bi se reći da ih je predsednica jedne opštine u glavnom gradu Čilea juče nadmašila u toj aktivnosti. Naime, ona je tokom intervjua doslovno pobegla novinarima.

Nastavak na Kurir...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.