U stanu u Berlinu pronađene četiri mrtve bebe

Izvor: Blic, 02.Okt.2009, 21:35   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U stanu u Berlinu pronađene četiri mrtve bebe

Tela četiri bebe pronađena su u jednom stanu u Berlinu, više od dva meseca nakon što je njihova majka skočila sa 12. sprata zgrade, preneo je BBC.

Žena, koja je bila u devetom mesecu trudnoće, bacila se kroz prozor stana u julu. Bebe su pronađene tokom čišćenja stana, saopštila je policija, dodajući da je istraga u toku. Preliminarni rezultati autopsije nisu pokazali koji je zrok smrti dece, a mediji prenose da je ovo poslednje u nizu ubistava novorođenčadi u Nemačkoj.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << />
Javnost je šokirana ubistvima dece, a najpoznatiji slučaj dogodio se 2006. godine, kada je Sabina Hilšenc zbog ubistva svojih osmoro dece osuđena na 15 godina zatvora. Hilšencova je sakrila delove tela dece u kofe, saksije i akvarijum.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.