Izvor: Press, 06.Nov.2013, 14:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
U eksploziji bombe u srcu Damaska osmoro poginulo
"Osam građana, uključujući dve žene, poginulo je u eksploziji bombe koju su postavili teroristi na ulazu u železničku stanicu Hidžaz", navodi SANA i dodaje da među povređenima više od 50 povređenih, među njima ima žena i dece koji su prebačeni i zbrinuti u bolnici.
Među povređenima ima radnika na održavanju železničke stanice, prenela je agencija AFP bez navođenja više detalja o tome ko stoji iza napada.
Damask je pogođen čestim eksplozija, većinom izazvanih minobacačkim granatama za koje režim okrivljuje pobunjenike, koje naziva teroristima.
Damask: bomba ubila osmoro ljudi
Izvor: Akter, 06.Nov.2013
U eksploziji bombe danas je osam ljudi poginulo, a više od 50 je ranjeno na centralnom Hidžaz trgu











