Izvor: Vesti-online.com, 10.Feb.2017, 17:37 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Torbe sa kokainom isplivale na plažu!
Kokain, čija je ulična vrednost procenjena na oko 50 miliona funti, pronađen je na plažama u Norfoku, saopšteno je du petak iz britanske Nacionalne agencije za borbu protiv kriminala (NCA).
U saopštenju se navodi da je oko 360 kilograma kokaina isplivalo na plažu Hopton nedaleko od Grejt Jarmuta i na plaži nedaleko od mesta Kajster.
Slučajni prolaznik obavestio je policiju u Norfoku o pronalasku većeg broja putnih torbi na plaži Hopton.
- Trenutno >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << sarađujemo sa pograničnim snagama, Obalskom stražom i policijom iz Norfoka kako bismo pokušali da utvrdimo kako su torbe došle do mesta gdje su pronađene, jer je vrlo mala verovatnoća da je ovo bila željena destinacija - rekao je zvaničnik NCA Metju Rivers.
On je naglasio da je pronađena značajna količina prvoklasne droge i da će gubitak narkotika predstavljati veliki udarac za organizovani kriminal.
Nastavak na Vesti-online.com...










