Izvor: Deutsche Welle, 16.Maj.2008, 10:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sve manje Poljaka u Engleskoj

Kada je u proleće prošle godine otvoren novi Vembli Stadion u Londonu, u engleskoj štampi moglo se pročitati: bez poljskih majstora stadion ne bi bio gotov. Međutim, ti isti Poljaci sve se više vraćaju u svoju domovinu.

Nastavak na Deutsche Welle...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.