Sofija: Grob od 7.000 evra

Izvor: Vesti-online.com, 30.Nov.2009, 05:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sofija: Grob od 7.000 evra

U Sofiji će u narednih mesec dana biti otvoreno prvo privatno groblje, a 35 bogatih Bugara već je uplatilo po 7.000 eura za grobno mesto.

Na groblju "Sveti arhangel Mihail", koje se nalazi u sofijskom kvartu Bojana, 27 biznismena kupilo je grobna mesta, a osam čitave grobnice.

Jedan od investitora groblja Dimitar Lambovski izjavio je bugarskim medijima da će početkom januara moći da se obavljaju prve sahrane.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.