Izvor: NoviMagazin.rs, 12.Jul.2013, 16:48   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Snouden traži azil od Rusije (FOTO)

Odbegli bivši saradnik američke Centralne obaveštajne agencije Edvard Snouden objavio je danas odluku da će zatražiti od Rusije politički azil, prenela je ruska agencija RIA Novosti.

Nastavak na NoviMagazin.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Snouden će tražiti politički azil od Rusije

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 12.Jul.2013

Odbegli bivši saradnik američke Centralne obaveštajne agencije Edvard Snouden planira da zatraži azil u Rusiji, rekao je danas član ruske Dume Vjačeslav Nikonov, koji je učestvovao na sastanku Snoudena sa organizacijama za zaštitu ljudskih prava.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.