Smenjen guverner zbog predskazanja

Izvor: B92, 18.Jun.2011, 19:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Smenjen guverner zbog predskazanja

Teheran -- Iranski zvaničnici smenili su guvernera u severnom Iranu pošto su najpre tražili mišljenje od Alaha, prenose iranski mediji.

Guverner Ali Babaei Karnami postavljen je na funkciju guvernera oblasti Sari prošlog meseca, a smenjen je početkom prošle nedelje.

Drugi zvaničnik oblasti Sari, Ali Akbar Tahaei, objasnio je da je smena rezultat lošeg predskazanja.

Vernici u Iranu primenjuju praksu traženja predskazanja od Alaha kako bi stekli duhovni uvid i rešili bitna pitanja.

Zakonom nije regulisan način obeštećenja za one koji su eventualno pogođeni takvim odlukama.

Nastavak na B92...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Povezane vesti

Alah smenio jednog iranskog guvernera

Izvor: Mondo, 18.Jun.2011

Iranski zvaničnici smenili su guvernera u severnom Iranu pošto su najpre tražili mišljenje od Alaha, prenose danas iranski mediji.

Nastavak na Mondo...

U Iranu smijenjen guverner poslije konsultacija sa Alahom

Izvor: Nezavisne Novine, 18.Jun.2011

TEHERAN - Iranski zvaničnici smijenili su guvernera u sjevernom Iranu pošto su najprije tražili misšljenje od Alaha, prenose danas iranski mediji.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.