Sastanak Zaeva i Netanjahua u Tel Avivu

Izvor: Blic, 04.Sep.2017, 18:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Sastanak Zaeva i Netanjahua u Tel Avivu

Premijeri Makedonije Zoran Zaev i Izraela Benjamin Netanjahu poručili su u Tel Avivu da se zalažu za mir u svetu i za jačanje saradnje između dve zemlje.

Netanjahu je nakon sastanka sa Zaevom u Tel Avivu rekao da su razmotrene oblasti gde mogu da sarađuju u interesu naroda i država.

- Naučili smo iz prošlosti kako da obezbedimo budućnost. Izrael je tehnološki razvijena zemlja i pomoći će Makedoniji - dodao je on.

Makedonski premijer je naglasio >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << da Skoplju znače izraelska iskustva u inovacijama i start ap biznisima, kao i da će nova Vlada upotrebiti iskustva Izraela za kvalitetniji život stanovnika Makedonije.

Makedonski premijer nalazi se u zvaničnoj poseti Izraelu, prenose skopski mediji.

On predvodi grupu poslovnih ljudi koji su se danas sastali sa biznis zajednicom Izraela i posetili nekoliko uspešnih kompanija.

Nastavak na Blic...



Povezane vesti

Sastanak Zaeva i Netanjahua

Izvor: Capital.ba, 05.Sep.2017, 08:16

SKOPLJE,  Premijeri Makedonije Zoran Zaev i Izraela Benjamin Netanjahu poručili su u Tel Avivu da se zalažu za mir u svijetu i za jačanje saradnje između dvije zemlje.  Netanjahu je nakon sastanka sa Zaevom u Tel Avivu rekao da su razmotrene oblasti gdje mogu da sarađuju u interesu naroda i država. “Naučili...

Nastavak na Capital.ba...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.