Izvor: Danas, 21.Feb.2023, 13:26

Šapić: Raskidamo ugovor sa Kentkartom, Grad neće plaćati penale

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić rekao je na sednici Skupštine Grada da će konačno biti raskinut ugovor sa Kentkartom, ali da Grad neće plaćati penale. Po rečima gradonačelnika, razlog zašto Grad ne plaća penale je zato što imali malo sreće.

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

"Za par meseci očekujte nove informacije o javnom prevozu": Šapić o raskidu ugovara sa "Kenkartom", a evo da li će Grad plaćati penale

Izvor: Blic, 21.Feb.2023

Gradonačelnik Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da će ugovor sa Kenkartom, kako je i najavljeno, biti raskinut i posle 12 godina će kontrola i naplata karata u javnom prevozu biti vraćena pod upravu Grada Beograda.

Nastavak na Blic...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.