Izvor: B92, 04.Jan.2009, 22:37   (ažurirano 02.Apr.2020.)

SAD: Ričardson odustao od funkcije

Vašington -- Guverner Nju Meksika Bil Ričardson odustao je od mesta ministra trgovine u vladi Baraka Obame, saopštila je prelazna Obamina administracija.

Kako su preneli američki mediji, u toku je istraga - koja obuhvata i Ričardsona - o poslovanju jedne kalifornijske kompanije koja je, kako se sumnja, imala učešća u Ričardsonovim političkim aktivnostima, a nedavno je i dobila unosni ugovor sa državmo Nju Meksika.

Ričardson je za američku televizijsku mrežu En-Bi-Si rekao da nije učinio ništa pogrešno.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.