Izvor: Vostok.rs, 04.Okt.2010, 22:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Rus u finalu svetskog kupa u pesničanju u SAD

04.10.2010. -

Rus Igor Jegorov pobedio je u finalu svetskog kupa u pesničanju u kategoriji do 70 kilograma, održanom u SAD. U završnom meču on je savladao predstavnika Kanade Tamerlana Ahmadova. Na trećem mestu našao se kazahstanski borac Ruslan Muhanbajev. Rusi su osvojili još dve bronze: Dmitrij Kirjušin osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 60 kilograma, a Magomed Šahvalijev u kategoriji do 75 kilograma. U borbama u šest kategorija učestvovali su sportisti iz Rusije, SAD, Kanade, Kazahstana i Kirgizije.

Izvor: Glas Rusije