Prajs: Ne očekujemo kontakte sa ruskom delegacijom na G20

Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 02.Nov.2022, 08:49

Prajs: Ne očekujemo kontakte sa ruskom delegacijom na G20

Portparol Stejt departmenta Ned Prajs izjavio je da SAD ne očekuju nikakve kontakte između američke i ruske delegacije na predstojećem samitu G20.

"Ne očekujem da će biti razgovora između SAD i Rusije u kontekstu G20", rekao je Prajs na brifingu, prenela je agencija RIA Novosti.

Samit G20 biće održan 15. i 16. novembra na indonežanskom ostrvu Bali.

Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.