Pomama za internet kockom

Izvor: Blic, 31.Jan.2010, 01:25   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Pomama za internet kockom

Ovogodišnja smotra priređivača igara na sreću privukla je na najvećem sajmu na svetu International Gaming EXPO u Londonu više od 400 izlagača koji su potencijalnim partnerima prezentovali oko 3.000 proizvoda kako bi „podigli igru na viši nivo“, kako je i glasio slogan.

Najjači utisak vezan je za nastavak pomame za internet kockanjem i klađenjem. Tako je sve više priređivača igara na sreću koji nude „klađenje iz fotelje", ali i za one koji vole da su u kladionici, >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << tu je i spektar novih programa. Najveći novitet IGE 2010. stigao je iz Srbije. Kompanija MOZZART, regionalni lider u priređivanju sportskog klađenja, okupila je tim vrhunskih inženjera i stručnjaka iz statistike i informatike, a kao rezultat pojavio se trostruki rulet Triple Crown. Radi se o proizvodu koji umesto standardnog jednog kao kod „običnog" ruleta, ima tri kruga s brojevima pa je i „očekivani procenat zarade" na ovom ruletu manji u odnosu na „prethodnike". Na projektu je za estetiku bio zadužen Karim Rašid, najpoznatiji industrijski dizajner današnjice.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.