Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 29.Jul.2015, 14:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Pljačka benzinskih pumpi
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Novom Kneževcu podneli su krivične prijave protiv tri punoletna lica sa područja Novog Bečeja i Novog Miloševa.
Oni se sumnjiče da su počinili dve teške krađe na benzinskim pumpama u Novom Kneževcu i Banatskom Aranđelovu.
Prema informacijama iz PU Kikinda, osumnjičeni se terete da su u noći izmedju 26. I 27. jula provalili u prostorije benzinskih pumpi, iz kojih su otuđili novac, motorna ulja i druge proizvode, kao i veću količinu goriva iz kamiona. Pričinjena materijalna šteta procenjuje se na oko 300 hiljada dinara.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...











