Petoro dece poginulo u eksploziji

Izvor: B92, 30.Okt.2019, 21:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Petoro dece poginulo u eksploziji

Daka -- Najmanje petoro dece je poginulo, a 17 je povređeno kada je u prestonici Bangladeša u sredu eksplodirao cilindar sa gasom za punjenje balona.

Šef policije Abul Kalam Azad rekao je da se eksplozija dogodila dok su deca kupovala balone od jednog prodavca u oblasti Rupnagar.

Poginula deca imala su izmedju sedam i 14 godina.

Azad je rekao da bi broj poginulih mogao da raste.

Uzrok eksplozije još uvek nije poznat, ali je u ovoj južnoazijskoj državi sve češća upotreba nestandardnih cilindara sa gasom jer je inspekcija slaba.

Nastavak na B92...






Povezane vesti

Petoro djece poginulo u eksploziji plina

Izvor: Nezavisne Novine, 30.Okt.2019

DAKA - Najmanje petoro djece je poginulo, a 17 je povrijeđeno kada je u prijestonici Bangladeša u srijedu eksplodirao cilindar s gasom za punjenje balona.

Nastavak na Nezavisne Novine...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.