Peruanac ima 76 dece sa 16 žena

Izvor: Blic, 04.Nov.2010, 16:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Peruanac ima 76 dece sa 16 žena

Amador Barbosa (89) je čovek koji u Peruu ima najviše potomaka - čak 76 dece koje je dobio sa 16 žena.

On priznaje da ponekad ne može da se seti imena svih 59 dece koja su živa i dodaje da unuke čak i ne raspoznaje, prenela je peruanska štampa.

"Prvo dete sam dobio sa 17 ili 18 godina. Ostali su dosli kasnije", kaže Babrosa, ističući da je njegov način života u potpunosti u skladu sa običajima njegovog sela.

"Niko nema prava da mi sudi jer sam >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << imao toliko žena, same su dolazile kod mene jer su tako htele", rekao je Barosa.

Nekoliko njegovih sinova je pošlo očevim stopama pa sada imaju po nekoliko supruga, ali otac i dalje drži rekord.

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.