
Izvor: Blic, 04.Jun.2025, 21:50
PUTIN RAZGOVARAO I SA PAPOM LAVOM XIV "Ukrajina teži eskalaciji sukoba i napada ruske civile"
Predsednik Rusije Vladimir Putin danas je, u telefonskom razgovoru sa papom Lavom XIV, rekao da Ukrajina želi da eskalira sukob i da vrši sabotaže na ruskoj teritoriji, saopštio je Kremlj.
Povezane vesti
Putin sa papom razgovarao o sukobu u Ukrajini
Izvor: NoviMagazin.rs, 04.Jun.2025
Ruski predsednik Vladimir Putin razgovarao je danas sa poglavarom Rimokatoličke ckrve, papom Lavom XIV o sukobu u Ukrajini, potvrdio svoju želju da postigne mir "diplomatskim" sredstvima, ali je optužio Kijev da teži "zaoštravanju" neprijateljstava.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.