
Izvor: Kurir, 05.Jan.2019, 11:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PORODILA SE ŽENA KOJA JE VEĆ 10 GODINA U KOMI: Niko nije znao da je trudna, pokrenuta HITNA istraga!
Žena koja se već deset godina nalazi u vegetativnom stanju krajem decembra rodila je dete u zdravstvenoj ustanovi u Feniksu.
Povezane vesti
HITNA ISTRAGA U BOLNICI Porodila se žena koja je 10 GODINA BILA U KOMI
Izvor: Blic, 05.Jan.2019
Policija u Feniksu, u Arizoni, pokrenula je istragu zbog mogućeg seksualnog zlostavljanja žene koja se već deset godina nalazi u vegetativnom stanju, a koja se porodila krajem decembra u lokalnoj bolnici.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.