
Izvor: Blic, 06.Apr.2017, 08:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
PONOVO EKSPLOZIJA U RUSIJI Ima povređenih
Jedna osoba je povređena u eksploziji u ruskom gradu Rostov na Donu, rekao je izbor iz policije za lokalne ruske medije. Kako se navodi, eksplozija je ođeknula u blizini škole.
В центре Ростова прогремел взрыв: мужчине оторвало руку. Читать: https://t.co/0ABEyO15NU . #Ростов #взрыв pic.twitter.com/S5iuF60bKQ
Prema najnovijim informacijama povređen je beskućnik, a ne radnik na obezbeđenju kako su ruski >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << mediji prvobitno javili.
- Beskućnik je našao paket na ulici oko 6.30 po lokalnom vremenu i odlučio da proveri njegov sadržaj. Eksplozija se desila kada je hteo da uključi baterijsku lampu u kojoj je bio smešten eksploziv. Ruka mu je potpuno razneta - rekao je jedan od zvaničnika, prenosi Tas s.
- Prsti su mu potpuno razneti, a zadobio je i povrede stomaka. Prebačen je u bolnicu - navode Ria novosti.
Škola je otkazala nastavu, a oblast je evakuisana.
Uskoro opširnije...