Izvor: Kurir, 19.Avg.2010, 17:25 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POLUBRAT DŽEKI KENEDI OSUĐEN ZBOG DEČJE PORNOGRAFIJE
NJUJORK - Polubrat nekadašnje prve dame SAD Džeklin Kenedi Onazis osuđen je na mesec dana zatvora i tri godine uslovnog zatvora zbog posedovanja dečje
NJUJORK - Polubrat nekadašnje prve dame SAD Džeklin Kenedi Onazis osuđen je na mesec dana zatvora i tri godine uslovnog zatvora zbog posedovanja dečje pornografije, javila je agencija AP.
Džejms Okinklos je imao šest godina kada je nosio veo Džeklinine venčanice prilikom udaje za Džona Kenedija. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir <<
Optužnica protiv 63-godišnjeg Okinklosa podignuta je prošle godine nakon što je njegov lični asistent obavestio policiju da ga je video kako s prijateljem gleda fotografije golih dečaka u seksualnim pozama u svom domu u Ešlendu, u Oregonu.






