Izvor: Kurir, 23.Jan.2011, 21:22 (ažurirano 02.Apr.2020.)
POLICIJI PRIJAVIO DA MU JE UKRADEN HAŠIŠ!
KOPENHAGEN - Policijskoj stanici u danskom gradu Alborgu jedan muškarac danas je prijavio da mu je naoružani napadač upao u stan i oteo 10 grama hašiša i manju sumu novca.
Policija je saopštila da postoji sumnja da se napadač i žrtva poznaju od ranije, na osnovu čega već imaju jednog osumnjičenog, objavio je jedan danski portal. Lopova čeka kazna za provalu i pljačku, ali i žrtvu zbog posedovanja hašiša.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.






