POGINUO U EKSPLOZIJI PROTIVPOŽARNOG APARATA

Izvor: Kurir, 24.Maj.2010, 21:02   (ažurirano 02.Apr.2020.)

POGINUO U EKSPLOZIJI PROTIVPOŽARNOG APARATA

SARAJEVO - Bosanska policija sprovodi istragu o pogibiji Rizva Sadikovića u Sarajevu, u eksploziji protivpožarnog aparata gradskog javnog prevoza (GRAS).

Nesreća se dogodila u sarajevskom naselju Alipašino polje dok je Sadiković (49) pokušavao da ugasi požar koji je izbio na njegovom automobilu. Vozač autobusa gradskog javnog prevoza dao je Sadikoviću protivpožarni aparat kako bi mu pomogao da ugasi vatru, ali je aparat odmah po aktiviranju eksplodirao u Sadikovićevim rukama. >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Sadiković je preminuo zbog teških povreda glave.

Uprava GRAS-a je izrazila duboko žaljenje zbog te nesreće i istakla da ovlašćene kuće svakih meseci servisiraju protivpožarne aparate tog prevoznika. U toku je istraga kako bi se utvrdilo da li je aparat za gašenje požara bio neispravan ili je reč o nestručnom rukovanju.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.