PA, ZAR SI TU NAŠO DA IDEŠ U KLOZET?!

Izvor: Kurir, 08.Jun.2011, 08:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

PA, ZAR SI TU NAŠ`O DA IDEŠ U KLOZET?!

HARARE - Bolje mu je bilo da se uneredio u gaće! Alois Mabhunu, policajac iz Zimbabvea, osuđen je na 10 dana zatvora pošto je ga je interni policijski sud osudio zbog vršenja nužde u ve-ceu rezervisanom za predsednika Roberta Mugabea!

HARARE - Bolje mu je bilo da se uneredio u gaće!

Alois Mabhunu, policajac iz Zimbabvea, osuđen je na 10 dana zatvora pošto je ga je interni policijski sud osudio zbog vršenja nužde u ve-ceu rezervisanom za predsednika Roberta >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Mugabea!

Mabhunu je bio član obezbeđenje tokom Mugabeove posete Međunarodnom trgovinskom sajmu prošlog meseca, kad mu se iznenada "zakuvalo" u stomaku. Požurio je ka VIP toaletima rezervisanim za predsednika i direktora Afričke eksport-import banke. Kad ga je obezbeđenje zaustavilo ispred ve-cea, on je najpre ljubazno zamolio da ode i olakša se, ali kako ga nisu pustili, nesrećni policajac je na silu ušao u ve-ce, i to predsednikov!

Mabhunu, koji inače radi u odeljenju za ubistva, na saslušanju nije imao advokata. Nada se da će u petak policijski sud ipak povući osuđujuću presudu.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.