Izvor: Press, 01.Nov.2013, 23:24 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Oženio se Berluskoni!
Informaciju o Berluskonijevom trećem venčanju potvrdila je i starleta Maritel Polanko, jedna od njegovih eskort devojaka koje su dolazile na poznate, raskalašne "bunga-bunga" zabave.
Ona je istakla da nije prisustvovala ceremoniji zbog profesionalnih obaveza.
Naime, Berluskoni joj je pomogao da napiše i objavi pesmu "Bunga Buna", koju sad promoviše, pa je pretrpana obavezama. Inače, za nju se prvi put čulo na procesu koji je protiv Berluskonija vođen zbog nekadašnjih >> Pročitaj celu vest na sajtu Press << orgija u njegovoj vili, nakon čega je optužen za seksualnu vezu s tada maloletnom Rubi.
Kad je objavljena informacija o tajnom venčanju plasirana je i vest zbog koje je Frančeska Paskale zatražila odštetu od deset miliona evra od bugarske glumice Mihaele Boneve, koja je u intervjuu na jednoj televiziji izjavila da je novaBerluskonijeva supruga lezbijka. Navodno, njih dve su bile u ljubavnoj vezi.
Berluskoni oženio 50 godina mlađu Frančesku!
Izvor: Telegraf.rs, 02.Nov.2013, 21:34
Informaciju o tajnom venčanju Berluskonija objavila je njegova bivša devojka, koja je rekla da se ceremonija održala pre tri nedelje u njegovoj vili u Milanu








