Izvor: Blic, 31.Jul.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ovce u cipelama
Ovce u cipelama
Ovce u Nemačkoj ubuduće će nositi gumene čizme kako bi se sprečilo da dobiju infekciju. Ovu obuću za ovce izrađivaće Vilhelm Fenen iz Bezela u Donjoj Saksoniji. Do sada je pravio čizme za pse, ali nedavno je dobio zahtev od jednog farmera iz Hamburga da dizajnira čizme za njegovo stado ovaca. 'Ne radi se ni o kakvoj modi, već farmer hoće da zaštiti svoje ovce od infekcije koja vlada u tom kraju', izjavio je Fenen koji gumenim čizmama snabdeva i policijske >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << pse.
Odgrizao glavu ljubimcu pevcu
Muškarac, optužen da je odgrizao glavu svom ljubimcu pevcu, uhapšen je, a pred njim stoji moguća kazna zatvora od godinu dana. Njegov sused požalio se policiji na mrtvog petla u blizini svog stana na Menhetnu. Umberto Rodrigez (52) rekao je policiji da je ugrizao petla za glavu pošto je ovaj povredio njegovog goluba, koga je takođe držao u stanu.
Agentinski biznismen hoće da iznajmi stomak
Jedan argentinski biznismen dao je oglas u kome traži 'stomak na iznajmljivanje' kako bi postao otac. Poslovan 40-godišnji čovek koji živi u Španiji naveo je da traži stomak 'lepe žene, starosnog doba između 18 i 28 godina'. Rekao je da je spreman da budućoj majci isplati sumu jednaku troškovima univerzitetskih studija (ukoliko majka bude studentkinja) ili cenu jedne kuće. U argentinskom krivičnom zakonu ne postoji kazna za 'iznajmljivanje stomaka'.










