Izvor: Blic, 23.Nov.2006, 13:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Opljačkana Bušova ćerka
Opljačkana Bušova ćerka
Dok se nalazila u turističkoj poseti Argentini, jednoj od ćerki bliznakinja američkog predsednika Džordža Buša oteta je torba uprkos tome što su je čuvali agenti američke tajne službe.
Barbara Buš (24) ostala je bez mobilnog telefona i kreditnih kartica u jednom restoranu u Buenos Ajresu, ali tom prilikom nije povređena. 'ABC njuz' javlja da je pljačka potpuno promakla obezbeđenju porodice.
Američki funkcioneri u Buenos Ajresu i Vašingtonu odbili su da komentarišu incident.
CDC/JS
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









