Izvor: Radio 021, 20.Nov.2015, 10:26 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Novi napad u Izraelu
Jedan Izraelac je poginuo, a osam osoba je povređeno kada je neidentifikovani napadač otvorio vatru iz automobila.
Automobil je potom uleteo u grupu prolaznika nedaleko od jevrejskog naselja na okupiranoj Zapadnoj obali, saopštile su policija i vojska.
Vojska je navela da je juče prvo pucano nakon čega je napadač "namerno" uleteo vozilo u prolaznike. "Vojnici su pucali na vozilo", kaže se u saopštenju vojske.
Ovo je drugi napad istog dana, pošto je prethodno jedan Palestinac izbo nožem dvojicu Izraelaca u Tel Avivu.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio 021. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio 021. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









