Izvor: B92, 01.Maj.2006, 12:00 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nove žrtve u Avganistanu
Kandahar -- Pripadnici međunarodnih koalicionih snaga u Avganistanu ubili su najmanje 15 talibana u provinciji Helmand, na jugu zemlje.
Kako se navodi u saopštenju koalicionih snaga, patrola je u subotu uveče ugledala grupu muškaraca naoružanih automatima i minobacačima i na nju otvorila vatru. "Između 15 i 20 talibana je ubijeno, a tri vozila su uništena", navodi se u saopštenju.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















