Nije bilo zvučnog topa

Izvor: Danas, 20.Mar.2025, 20:01

Nije bilo zvučnog topa

Šta ste navalili, zvučni top, pa zvučni top. U strahu su velike uši, eto to je bilo u subotu. Uplašili ste se jer su studenti pobegli sa platoa ispred skupštine a niko nije hteo ništa nažao da im učini. Odjednom su, kao pomahnitali, pojurili ka Ulici kralja Milana i na taj način usplahirili ljude koji su stajali ispred. Dogodio se stampedo i to ne običan, već stampedo koji je u udžbeniku "Kako sam postao vest dana", gospodin Vućić okarakterisao kao "stampedo u stranu".

Nastavak na Danas...






Povezane vesti

Kojo o korišćenju „zvučnog topa“ na protestu: Imaš li ti kičmu da je ispraviš i kažeš ko je pritisnuo dugme, a ko je naredio teroristički akt?

Izvor: Danas, 21.Mar.2025, 00:30

Naš proslavljeni glumac Nikola Kojo komentarisao je na svom Instagramu incident koji se dogodio na protestu 15. marta kada je upotrebljen "zvučni top" na okupljene građane u ulici Kralja Milana.

Nastavak na Danas...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.