Nezadovoljne stjuardese striptizom do plata

Izvor: S media, 31.Mar.2010, 20:51   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Nezadovoljne stjuardese striptizom do plata

Stjuardese kojima španska niskobudžetna avio-kompanija "Er komet", koja je bankrotirala prošle godine, nije isplatila devetomesečne zarade, pokušale su da na svoju nevolju skrenu pažnju pozirajući nage i polunage za jedan kalandar.

Fotografije stjuardesa u provokativnim pozama u avionskim kabinama i ispred njih, kao i fotografija jedne stjuardese na turbini mlaznog motora, pojavile su se u mnogim španskim medijima, prenosi Rojters.

"Samo tražimo svoja prava >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << i ono što nam pripada, svakoj od nas ostalo je neisplaćeno osam, odnosno devet mesečnih plata", izjavila je Adriana Rikardo, jedna od stjuardesa sa golišavih fotografija.

Kompanija "Er komet", čije je sedište bilo u Madridu, bankrotirala je u decembru prošle godine a njeni dugovi iznosili su oko 160 miliona evra.

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.