Izvor: Deutsche Welle, 21.Feb.2012, 01:01 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Nemaš dete? Plati kaznu!
Predlog mladih demohrišćana nije nov, ali je svejedno provokativan - građani bez dece trebalo bi da plate posebnu taksu državi, za finansiranje zdravstvenog osiguranja u budućnosti. Kritike dolaze s najvišeg nivoa.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.









