NAJVEĆI PAS NA SVETU: Doga je viša od dva metra i ima skoro 93 kilograma, a pojela je čak 23 kreveta! (VIDEO)

Izvor: Telegraf.rs, 21.Dec.2016, 14:31   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NAJVEĆI PAS NA SVETU: Doga je viša od dva metra i ima skoro 93 kilograma, a pojela je čak 23 kreveta! (VIDEO)

Fredi, doga, zvanično je proglašen za najvećeg psa na svetu i upisan je u Ginisovu knjigu rekorda.

On je visok 2,29 metra i ima blizu 93 kilograma, a za obrok smaže celo pečeno pile bez problema.

Njegova vlasnica Kler Stounmen rekla je da nije očekivala da će Fredi ovoliko da poraste. Kako tvrdi, pojeo je i uništio čak 23 sofe.

- Kada se šetamo neko nas prekine na svakih pet sekundi, kola se zaustavljaju da bi ljudi videli Fredija - kaže vlasnica za BBC.

Pogledajte video:



(Telegraf.rs)

Nastavak na Telegraf.rs...






Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Telegraf.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Telegraf.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.