Izvor: Deutsche Welle, 30.Maj.2016, 09:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mudžahedini sa periferije Tirane
Kad iranski Mudžahedini više nisu bili potrebni Pentagonu, Amerikanci su ih – pre nešto više od 10 godina – razoružali i rešili da ih smeste u Evropu. Ni tamo ih nije hteo niko – osim Albanije.
Povezane vesti
DW: Iranski mudžahedini u Evropi, pretnja bezbednosti
Izvor: NoviMagazin.rs, 30.Maj.2016
Kad iranski mudžahedini više nisu bili potrebni Pentagonu, Amerikanci su ih pre više od deset godina razoružali i smestili u Albaniju, gde predstavljaju potencijalnu opasnost za građane te zemlje i ostatak Evrope, piše Dojče vele...Kako se ističe u reportaži objavljenom na portalu te medijske...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Deutsche Welle. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Deutsche Welle. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.
















