Meksikanka lagala da čeka devet beba?!

Izvor: Kurir, 28.Apr.2012, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Meksikanka lagala da čeka devet beba?!

Nije poznato zašto je Karla Vanesa Peres, majka troje dece, govorila da je trudna

MEKSIKO SITI - Meksikanka Karla Vanesa Peres je lagala da čeka devet beba, saopštili su nadležni u zdravstvu.

Meksički glavni emiter Televisa i još neki lokalni mediji objavili su priču u četvrtak o ženi koja čeka devet beba, a ispostavilo se da je čitava priča podvala, prenosi Rojters.

Ona je socijalnoj službi dostavila navodni nalaz i snimak ultrazvuka, rekao >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << je portparol ministarstva zdravlja pokrajine Koahuile. Nakon te vesti lokalna medicinske službe ponudile su pomoć Perezovoj.

Mediji su pisali da je Peresova ostala trudna nakon tretmana protiv neplodnosti, ali testovi koje su uradili doktori u petak pokazali su da ova žena čak i nije trudna.

Nije poznato zašto je Perezova, koja je majka troje dece, govorila da je trudna.

Ova Meksikanka je prethodno tvrdila da nosi šest devojčica i tri dečaka i da bi trebalo da se porodi 20. maja.

Nastavak na Kurir...



Povezane vesti

Meksikanka lagala da čeka devet beba

Izvor: Mondo, 28.Apr.2012

Meksikanka Karla Vanesa Perez je lagala da čeka devet beba, saopštili su nadležni u zdravstvu.

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.