MAJICA UMESTO DALJINSKOG UPRAVLJAČA?!

Izvor: Kurir, 23.Mar.2011, 18:32   (ažurirano 02.Apr.2020.)

MAJICA UMESTO DALJINSKOG UPRAVLJAČA?!

HARISBURG - Nakon majice koja se pretvara u gitaru zahvaljujući veb kameri, na red je došla i majica-daljinski!

Polazeći od ideje da će odeća budućnosti biti nalik haj-tek proizvodima, jedna dizajnerka iz Pensilvanije smislila je majicu koja može da služi i kao univerzalni daljinski upravljač.

Dovoljno je da je navučete i da, pomoću dugmića na njoj, regulišete jačinu zvuka, menjate kanale, ugasite i palite televizor. Zasad prototip, dizajniran isključivo za žene, raspolaže samo ovim najosnovnijim komandama.

Najveći problem predstavlja pranje majice budući da se na njoj nalazi veliki broj žica i kola.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.