Izvor: Kurir, 15.Jul.2011, 08:13 (ažurirano 02.Apr.2020.)
MAČKA PALA SA 20. SPRATA I PREŽIVELA
NJUJORK - Dži, mačka stara 16 godina, novi je svetski rekorder u slobodnom padu! Ona je u sredu pala sa 20. sprata solitera u Njujorku i ne samo da je ostala živa nego je prošla bez ijedne ogrebotine
NJUJORK - Dži, mačka stara 16 godina, novi je svetski rekorder u slobodnom padu! Ona je u sredu pala sa 20. sprata solitera u Njujorku i ne samo da je ostala živa nego je prošla bez ijedne ogrebotine!
- Nije polomila ništa, čak ni zub. Od danas je zovem Super-Dži - rekao je vlasnik.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.





