LOPOVI NAŠLI LEŠ BEBE U KOLIMA

Izvor: Kurir, 07.Feb.2012, 08:07   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LOPOVI NAŠLI LEŠ BEBE U KOLIMA

Tri mladića i devojka, starosti između 19 i 28 godina, koji su pokušali da ukradu „polo“ u gradu Mercigu, u Sarskoj oblasti u Nemačkoj, sami su se juče ujutru prijavili policiji. Oni su u gepeku automobila, u rancu, pronašli leš novorođenčeta, a ...

SAR - Prepali se!

Tri mladića i devojka, starosti između 19 i 28 godina, koji su pokušali da ukradu „polo“ u gradu Mercigu, u Sarskoj oblasti u Nemačkoj, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << sami su se juče ujutru prijavili policiji. Oni su u gepeku automobila, u rancu, pronašli leš novorođenčeta, a otkriće ih je toliko šokiralo da su se predali.

- Majka stara 23 godine, vlasnica automobila, privedena je na ispitivanje, ali se branila ćutanjem. Treba da bude utvrđeno da li je dete mrtvorođeno ili je u pitanju ubistvo - rekao je predstavnik nemačke policije.

„Polo“ je bio bez registarskih tablica, a majka ubijene bebe nameravala je da proda automobil.

Nastavak na Kurir...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Kurir. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Kurir. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.